• Lokalizacja:
    kraśnicki kraśnicki kraśnicki kraśnicki , lubelskie lubelskie lubelskie lubelskie , Polska Polska Polska Polska , Polska Polska Polska Polska
  • Płaca:
    do ustalenia
  • Wymiar:
    Pełny etat
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria
    Administracja biurowa
  • Koniec
    rekrutacji:
    5 września 2019
  • Poziom stanowiska

Firma Stec Rally Auto Moto Sport Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Urzędowie to profesjonalna stajnia rajdowa zajmująca się budową, przygotowaniem oraz serwisem samochodów rajdowych Mitsubishi Lancer, Ford Fiesta Proto oraz aut z grupy R5. Poszukujemy pracownika na stanowisko – Pracownik Biurowy

Opis stanowiska

  1.  Praca przy komputerze. Obsługa podstawowych programów biurowych takich jak arkusz kalkulacyjny, edytory tekstów
  2. Obsługa poczty email
  3. Prowadzenie wstępnej księgowości
  4. Zamówienia towarów
  5. Kontakt z klientami – telefoniczny, mailowy
  6. Tworzenie ofert oraz rozliczeń finansowych

Wymagania

  1. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  2. Znajomość pakietu Ms Office
  3. Wykształcenie min.  średnie
  4. Doświadczenie w pracy biurowej
  5. Chęci oraz zaangażowanie do pracy

Oferujemy :

  1. Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę
  2. Pracę w przyjaznej atmosferze
  3. Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń i rozwoju zawodowego
  4. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Lokalizacja