MARANT Antkowiak & Hypki sp. j.
Pracownik produkcji

  • Lokalizacja:
    Powiat średzki Powiat średzki Powiat średzki Powiat średzki , wielkopolskie wielkopolskie wielkopolskie wielkopolskie , Polska Polska Polska Polska
  • Płaca:
    do ustalenia
  • Wymiar:
    Pełny etat
  • Dodano:
    7 miesiące temu
  • Kategoria
    Produkcja
  • Koniec
    rekrutacji:
    30 września 2019
  • Poziom stanowiska

Zatrudnimy obywateli Ukrainy i/lub Mołdawii do pracy na linii produkcji.

Główne zadania:

  • zaopatrzenie linii produkcji w surowce
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • gotowość do na dwie zmiany ( 6:00-18:00, 18:00-06:00)
  • szybkie tempo pracy
  • gotowość do pracy przez 18 miesięcy

Oferujemy:

  • stawka 11,00 zł. netto za 1 h plus premia 1 zł. do każdej wypracowanej godziny pod warunkiem przepracowania pełnego miesiąca
  • zakwaterowanie płatne 50 zł. za miesiąc
  • praca po 12 h/dzień, 5-6 dni w tygodniu

Lokalizacja

Ta oferta pracy wygasła.